2 trupe calificate in Croatia la Masters World Dance, 2 premii de locul 1! VEZI despre cine este vorba! (VIDEO)     Dupa cum bine stiti, in acest week-end am fost prezenti ESDU (European Street

Dance Union). Un concurs de talie mondiala, si putem spune cu bucurie ca ne-am calificat cu ambele trupe cu care am participat. Ii felicitam pe ei intai, ca e meritul lor si munca lor depuse de-a intregul anilor si vrem sa le multumim ca ne sunt alaturi si ca au ramas la fel de ambitiosi si de muncitori, niste oameni plini de viata.


Trupa Glamour - locul 1 (la categoria Urban Dance Seniors)

Gym Power - locul 1 (la categoria Acrobatic Dance Duo)


     Ne-am calificat bineinteles si in etapa urmatoare, in Croatia, la Masters World Dance si acolo vom reprezenta orasul nostru si chiar si Romania in acelasi timp. Multumim celor care ne-a fost si care ne sunt alaturi si ne sprijina in tot ceea ce facem.