VIDEO "Vreau totul inapoi!" curs gratuit oferit de scoala de dans G-Power la Uvertura Mall!


     A fost o ora foarte distractiva de dans!

    Copii au venit in numar foarte mare si au fost foarte receptivi, au stat intreaga ora destinata acestui dans si au facut coregrafia pana la capat, de aceea ii felicitam din tot sufletul! 

"A fost mai bine decat am planuit, nu ne asteptam sa vina atat de multi si sa ramana pana la final, ne gandeam ca vor mai renunta pe parcurs dar am reusit sa le captam atentia si interesul si in felul asta au dansat cu noi intreaga ora si le multumim lor in primul rand ca au fost alaturi de noi la acest eveniment! Speram sa continue sa repete si acasa si de ce nu, ne vedem la flashmob-urile din aceasta vara cu aceasta piesa frumoasa" a spus Ragazzo, cel care a facut coregrafia.     Cei prezenti la aceasta ora de dans, sunt automat invitati si la celelalte evenimente organizate de scoala de dans G-Power, la flashmob-urile care vor fi in aer liber dupa ce va veni caldura, la evenimentele desfasurate in oras si de ce nu si la filmare videoclipului "Vreau totul inapoi - Francisca" care va avea loc in aceasta vara. Dar pana atunci va vom tine la curent. Cei care au vointa si pot sa invete coregrafia si din video, ii rugam sa o faca, pentru a ne fi si ei alaturi la urmatoarele spectacole!