Ziua "despartirilor" la Uvertura Mall!


         Pentru ca sustinem traditiile romanesti si vrem sa nu facem comerciala aceasta "sarbatoare" numita Valentine's Day, noi, Scoala de dans G-Power, ne-am gandit sa organizam duminica, ora 17:00, la etajul 4 (foodcourt) un curs mai special.  Daca toata lumea se indragosteste pe 14 februarie, noi pe data de 15, facem un dans al "despartirii" ca sa spunem asa. E o actiune distractiva si nu are nimeni nimic de pierdut! 

         Sa fim mai detaliati: ne vom strange pe data de 15.02.2015 la Uvertura mall la scena de la etajul 4, iar acolo va fi un instructor de la Scoala de dans G-Power care o sa va invete pe cei prezenti o coregrafie pe piesa "Vreau totul inapoi" cantata de botosaneanca noastra Francisca, finalista de la X Factor. Dupa ce o va preda pe intelesul tuturor (dansator sau incepatori) la final vom filma aceasta coregrafie si o vom pune pe pagina noastra de facebook, asa ca va asteptam in numar cat mai mare sa sustinem aceasta cauza si sa ne distram impreuna prin dans!


P.S. Sa nu va sperie titlul, daca o sa veniti cu prietena/iubita/iubitul nu avem de gand sa va despartim :) piesa pe care face coregrafia e de despartire, de aceea am ales acest titlu asa de "dur" !

        

Afisul evenimentului