Asociatia "G-Power" are noi orizonturi!

Trupa de dans Urban Force din Dorohoi intra sub aripa noastra

              Suntem mandrii de voi pentru rezultatele obtinute de anul acesta, ati meritat din plin, stim ca sunteti la inceput dar e un inceput foarte bun, de acuma trebuie mentinut si de ce nu, tot mai sus! 

       Sunteti alaturi de noi si am fost de acord sa intrati sub aripa noastra pentru ca am vazut in voi bucurie, speranta, motivatie, munca si foarte mult optimism! Va vom fi alaturi si va vom ajuta cum putem, cu sfaturi, cu excursii impreuna cu celelalte trupe, cu workshop-uri gratuite si multe altele. Ne bucuram pentru voi si speram sa colaboram frumos si prosper impreuna!

       Si vrem sa va felicitam inca o data pentru cupa obtinuta la categoria voastra de la Concursul National "Taramul Copilariei".

       Ne vedem la urmatoarele spectacole/concursuri!!!

       G-Power va sustine in tot ceea ce faceti, va ureaza mult succes si bine ati venit >:D<

 

"Use your ideas for something clever, Keep your energy ON!"