Deepcentral, Crush şi Alexandru Ungureanu concertează la Carrefour

      Botoșani Shopping Center și Carrefour Botoşani organizează pe 23 martie un concert unicat pentru Botoşani. Acesta va ava loc chiar în interiorul complexului comercial şi va fi susţinut de Deepcentral, Crush şi Alexandra Ungureanu. 

     

 

 

 

 

      Spectacolul va fi susţinut în cadrul târgului de nunți și evenimente „Events & Marriages Botoşani 2013”. Acesta se află la prima ediţie şi este organizat de Camera de Comerţ, Industrie şi Agricultură (CCIA) în parteneriat cu Botoşani Shopping Center.

      Manifestarea este dedicată prezentării de rochii de mireasă și costume pentru miri, bijuterii, aranjamente florale și locaţie de evenimente. Alături de cele mai noi hituri ale trupelor prezente la concertul de sâmbătă, care va începe la ora 18:00, botoşănenii pot participa la tombola organizată de CCIA câștiga unul din numeroasele premii oferite de expozanții târgului.