Singurul "Harlem Shake" din Botosani!


               S-au miscat intr-un stil... nebunesc! Peste 150 de tineri au participat la sfarsitul saptamanii trecute la singurul Harlem Shake organizat pana acum la Botosani. Evenimentul a fost organizat in poligonul de la ACR cu membrii trupei G-Power. Nu mai incape indoiala ca stilul Harlem Shake a devenit un fenomen in intreaga lume.

              Zilnic, pe diverse siteuri sunt postate filmulete cu tineri intr-o tinuta ce putin ciudata si care se misca intr-un ritm de-a dreptul nebun. Iar o astfel de reprezentatie a avut loc si la sfarsitul saptamanii trecute in poligonul de la ACR. Iar peste 150 de tineri s-au dezlantuit pur si simplu la evenimentul organizat de membrii trupei G-Power.

Filmuletul a fost postat si pe YouTube reusind sa stranga in nici 48 de ore aproape 1200 de vizualizari.