Cel mai mare Harlem Shake din Botosani organizat de Asociatia "G-Power"

    Probabil stiti cu totii ca a innebunit globul aceasta nebunie de dans, daca o putem numi asa.Un nou dans si o noua piesa rupe internetul zilele acestea, creand o adevarata isterie. Harlem Shake este noul trend in online si nu numai, cucereste Youtube-ul si topurile muzicale.

Pentru cei ce nu stiu ce e aia Harlem Shake:
    Harlem Shake e isteria de pe Youtube, unde tot felul de personaje danseaza pe ritmurile rupte ale trackului. De la studenti prin camerele de camin, la pompieri, sportivi, corporatisti prin birouri sau orice altceva, fiecare si-a gasit inspiratia in bassul puternic si ragetul de leu.

    Am incercat sa realizam si noi cel mai mare Harlem Shake din Botosani pe data de 2 Martie,ora 12:00, la poligonul ACR.

    Mai sus aveti filmarea cu ce a iesit :) ....Sper sa va placa, noi ne-am distrat, ne-am "dezlantuit" cat am putut si putem spune ca suntem foarte multumiti de cum a iesit si de felul in care au interactionat oamenii.

 

Multumim tuturor!