"Fii diferit, NU indiferent !" editia a ll-a !

Primul spectacol organizat in scopul sustinerii acestei campanii a fost un adevarat succes, asa ca ne-am hotarat sa facem si editia a ll-a, dar sa schimbam un pic locatia !

A 2-a editia se va desfasura la Dorohoi, la Sala Teatrului din curtea Colegiului National Grigore Ghica in colaborare si cu sprijinul Casei de Cultura si a primarului !

Vor fi foarte multe momente frumoase și o gamă foarte diversificată:

Dans (Majorete, Street dance, Country, Rock & Roll, Salsa , Cha Cha, Bollywood )

Contorsionism

Piese de teatru (Trupa Parol) ,

Pantomima (ARTY’S) - spectacol cu Black Light

Parodii

Muzică (Solo & chitara)

Beat Box : Cosmin Agache & Codrin  , Pascariu Bălan Victor & Stoleriu Răzvan

Invitatiile se vor distribui in scolile si liceele din Dorohoi sau se pot achizitiona de la intrare in sala de spectacol in ziua desfasurarii spectacolului !

Vă așteptăm pe toți cu mic cu mare să susținem talentele din oraș, să arătăm că putem fi diferiți, că știm să apreciem munca și că le suntem alături și că îi susținem tot timpul !

Un video cu momentele artistice care au fost in Botosani :

Spectacol organizat in parteneriat cu:

Societatea Culturala "Arlechin"

Palatul Copiilor Botosani