Campionatul "Hip Hop International Romania 2011"

 

Editia a-II-a a Campionatului National Hip Hop International Romania  !!!

 

     Campionatul va avea loc incepand de Vineri 25 Martie 2011 si se va termina cu Finala HHI care va avea loc Sambata 26 Martie 2011 . Toti participantii vor fi invitati la un mega afterparty dupa terminarea programului.

 

"Noi, cei de la HHI Romania, intentionam sa va oferim 2 zile de vis in care orice dansator se va simti ca acasa. Estimam ca vor participa peste 500 de dansatori din toata tara, acest eveniment fiind cel mai important eveniment de Hip Hop Dance din Romania." 

 

Numaratoarea inversa a inceput !

 

DATA LIMITA PENTRU INSCRIERI ESTE 01.03.2011

(DUPA DEPASIREA DATEI LIMITA SE VA PERCEPE INCA 50$/TRUPA)

 

  

Locatia : Centrul Cultural “Reduta” – Brasov

Str. Apollonia Hirscher, nr. 8, BRAŞOV

http://www.centrulculturalreduta.ro

 

Pentru mai multe detalii, fisa de inscriere , programul concursului : CLICK AICI !