Concurs pentru titlul de Miss si Mister Boboc 2010 ! bY Glamour

        Ne-am hotarat sa oferim drept cadou celor 2 (miss/mister) care castiga  titlu de Miss si Mister Boboc aici pe site la noi , o calatorie gratuita alaturi de noi ,Trupa Glamour si Glamour Junior  , pe data de 20 noiembrie pana in Suceava la cel mai tare concurs de dans "City Jam" , organizat de Boom Dance & Iulius Mall Suceava

      Vor fi prezente cele mai tari trupe din tara si vor fi premii de peste 1000 euro , veţi asista la un show incendiar, un concert de zile mari  dupa concurs şi multe alte surprize.

            Votati liceul preferat iar pe cei doi castigatori ii vom lua cu noi si vor vedea cum e sa fii un dansator , cum e in culise ,pe scena si pe tot parcursul drumului !  Vom face poze , filmari video , si toate acestea vor aparea pe site... Succes !

              

Atentie : Votarea se va incheia pe 17 noiembrie ,ora 23:59 :)