Concurs "Boom Dance" Suceava

City Jam - ediţia a II-a, 2010

      Sâmbătă, 20 Noiembrie 2010 - Clubul sportiv "Boom Dance" şi Iulius Mall Suceava, organizează a II-a ediţie a concursului dansurilor de stradă "City Jam". Peste 20 de formaţii se vor bate pentru premii de peste 1000 de Euro, veţi asista la un show incendiar, un concert de zile mari şi multe alte surprize, vă aşteptăm pe toţi.

     ATENTIE : Pentru cei care vor să participe la acest eveniment, vă rugăm, descărcaţi:

Download
Cerere de participare.doc
Microsoft Word Document 256.5 KB
Download
Declaratie pe propria raspundere (in cazul minorilor)
Declaratie pe propria raspundere (in caz
Microsoft Word Document 20.5 KB

      Pentru a putea participa la concurs trebuie completată şi trimisă cererea de participare cu cel puţin 3 zile înainte de eveniment. La concurs fiecare formaţie va trebui să se prezinte cu tabelul nominal a tuturor membrilor trupei (pentru minori declaraţia completată şi semnată de părinţi). Modelul tabelului nominal îl puteţi descărca de mai jos :

Download
Tabel nominal.doc
Microsoft Word Document 45.0 KB