O noua surpriza !

     Dupa cum stiti , suntem mereu pusi pe surprize :)

     Prima surpriza facuta de noi (adica acest site, care a fost facut din pasiune pentru dans si din respect pentru public) speram noi ca a fost si este o surpriza placuta....si am vazut la voturi ca pentru 88% este placuta... :) Va multumim ca ne sprijiniti si ca ne sunteti in continuare alaturi !

       De data aceasta , a 2a surpriza este alcatuita din doua parti :

  
       1. Un nou dans din partea trupei Glamour , mai agresiv

       2. O noua trupa , Glamour Junior !
   

      Poze cu micutii din Glamour Junior vor aparea pe data de 22 octombrie,tot aici pe acest site...adica inainte de prima lor aparitie pe scena , aceasta fiind pe 23 octombrie la Balul Bobocilor de la Colegiul National "Mihai Eminescu" 

 

    Tine-ti aproape si nu uitati ca :

"We create...the world we live in ! "